29. apr 2019

28.04.2019

Kena sulnis hommik San Vito Le Capos.

Hommikujooksu aegu oli rand veel tühi, aga vaikselt rahvas juba kogunes.


Tagasihoidliku hotelli rõdult paistis isegi tükike Türreeni merd. PS. tagasihoidlikus hotellis oli vägagi edasipüüdlik teenindus, isegi kotitäis musta pesu pesti lahkesti puhtaks, kuigi ametlikult selles hotellis sellist teenust ei olnud.


Lisaks Rebastele oli reisiseltskonnas ka üks "hüljes" ...


... külm aga karastav :)


Päevasel ajal sai lihtsalt ringi patseeritud ja niisama lebotatud ...


Hotelli lobby põrandal sai musta markeriga vanakoolikaardile ka jutt peale tõmmatud. Noh, et näha, kust tuldud ja kuhu siis edasi.


Kaasaegsemas versioonis ehk googlis näeb meie teekond välja selline. Jah, ega pool reisi on juba möödas, või õigemini pooled seiklused on veel ees :)


Päikeseloojangul jalutasime keskusesse, et veidike keha kinnitada ja teha üks "tudutops". Kes ei tea või ei mäleta, mis on tudutops, saab selle järgi vaadata meie eelmise aasta Hispaania tripi blogist.


Ühes kohalikus baaris oli ilus vaade ...


... seinal asetsevale fototapeedile. Peaaegu, et petis ära, eks. Ilmselt see majakas laua peal reetis ära.

Ja kui tudutopsi aeg jõudis kätte ... Kui baarmanilt sai küsitud, et kas teil tekiilat, apelsini ja kaneeli on, siis vastas väga enesekindel vana meile, et minge istuge lauda, ma kohe toon teile. Üllatus oli aga suur, kui lauda toodi kokteilid. Sellist kokteili, milles kõik need komponendid sees olid. Lisaks veel viil ananassi ja vihmavari ... sellist verisooni polnud meist keegi veel varem joonud. Me tahtsime ju ainult ühte lihtsat tudutopsi :(


Ja homme algab teekond tagasi ...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar