20. juuni 2016

Kokkuvõte


Nii ongi saanud meie tore motoreis läbi. Visuaalselt oli see siis midagi sellist...


Kuna alustasime me viiekesi aga kaks meist tegid short cut´i ja põrutasid Põhja-Itaaliast üle Austria kodupoole siis on reisistatistika natukene erinev.

Türksoni ja Sulo reisi pikkuseks tuli 21 päeva ja 6 500 kilomeetrit. (19.05 - 09.06.2016)
Läbitud riike 8: Itaalia, Vatikan, San Marino, Austria, Tšehhi, Poola, Leedu, Läti
Kokku kulutatud kütust ca 780 liitrit


Marguse, Taavi ja Rometi reisi pikkuseks tuli 31 päeva ja 8 340 kilomeetrit. (19.05 - 19.06.2016)
Läbitud riike 10: Itaalia, Vatikan, San Marino, Prantsusmaa, Monaco, Belgia, Holland, Saksamaa, Taani, Rootsi.
Kokku kulutatud kütust ca 1 500 liitrit

Hommikujooksudel läbitud kilomeetreid 51,54

Beer counter´i (see on see äpp, mille me puht statistilisest huvist Tallinna lennujaamas installisime) järgi tarbitud õllesid ...xxx...  Pererahu huvides ei saa me siinkohal täpseid andmeid avalikustada. Ütleme nii, et kahjuks on antud andmed läinud tõlkes kaduma või on salastatud. Noh, niipalju võib öelda, et number oli kolmekohaline. Eks iga reisikaaslane võib siinkohal mõelda oma numbri peale :)

 Aga reis oli ära ütlemata tore ja see kuu aega läks päris kiiresti. Kui aga tagasi mõelda siis sai ikka päris palju nähtud kah. Oli huvitav, lõbus ja tore ning kõiges selles oleme me kõik ise süüdi :) Reisiseltskond oli väga lahe - selle seltskonnaga läheks luurele iga kell.
Suured tänud Road Captain Taavile, kes meid kogu selle reisi ajal juhtis ja elusalt ning tervelt koju tagasi tõi.
Ja loomulikult, kallid lugejad, kes te meie seiklustele blogi vahendusel kaasa elasite ja õhutasite meid jätkama seda ajakirjanduslikku eksperimenti - SUURED TÄNUD TEILE!!! (Tänu sellele blogile, on ka meil alati võimalus oma mälu värskendada ja meenutada lahedamaid seiku ning juhtumisi sellel reisil)

Siinkohal tahangi tänada meie toredat reisiseltskonda, kuhu kuulusid: Margus Türkson, Sulo Rebane, Margus Rebane, Taavi Aare ja Romet Rebane. Oli tõesti tore motoreis.

Kohtumisteni järgmistes osades.See blogi sündis kogu meie reisiseltskonna kaasabil ja oli humoorikas pilguheit meie seiklustele sellel reisil. Tänud!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar