9. mai 2019

08.05.2019


Hommikul kauplesime natuke öömaja hinda odavamaks ja võtsime suuna Parma peale ...


Jõudime napilt enne vihma Parmaˇsse. Lototron valis hotelliks Novotelˇi, mis oli nii värkse asutus, et see polnud veel päris valmiski :) ... aga täitsa tiben-toben hoone ja garaažis olid lahedad maalingud ...Parma jättis kah täitsa oki-toki mulje ... puhas, hubane ja kena!


Kuidagi tavatult palju on seekord neid kirikuid meie tee peale jäänud. Ei teagi, et mis värk sellega on? :)Sihukese apastraadi abil sai 2 eurtsi eest kirikus tuled põlema panna :)Ägedad tänavad ja veel üx tore fakt ... tänavatel oli laternapostidele paigaldatud kõlarid ja enamjaolt kõikal kõlas klassikaline muusika ... täitsa lahe! Ah jaa, leidsime ülesse ka Karlssoni Itaalia suvekodu :) Tavaliselt me võõrastest akendest sisse ei vahi aga ühel tänaval, millegipärast hakkas silma üks teise korruse korter, mille lael ilutses suur laemaaling. No jah, elutoas, selline kunst, ju siis pidi olema.


Kes on Parmas käinud, see on Parma sinki näinud ... ja ehk ka proovinudki!Taavil on nüüdset, ehk siis sellest reisist alates, uus "suhe" Apriliaˇga :)


Ühes parmalikult romantilises restos tegime ühe parmalikult romantilise õhtusöögi ...


Õhtul "koju" jõudes käis hotelli lobbys kõva jämm-ja-chill ... võtsime meiegi sellest osa ja läks vist isegi tiba lappama :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar