4. mai 2019

02.05.2019

Hommuk, või nii!

Hommikusöök "vastas" jätkuvalt selle über 5 tärni asutusele ... oli teine üsna psk!


Aga olgu, olgu ... paar kenamat pilti veel ja ...... paneme jugama!

Tänane plaan "kõditada" talla-alust :)


... väikese telefonikõne peatuse ajal tutvusime maantee-äärse floraˇga. Mesimumm moone nuusutamas :)


See tallaalune on kummaline kant ... üsna palju jäi meie tee peale nn poolikud hooneid. Osades hoonetes oli näituseks kolmas korrus juba elamiskõlbulik, aga esimest, teist ja neljandat veel ehitati ... siinmail võib kasutusloaga vist seda samust pühkida ...
... ja see poolikute korruste "ehitamine" ilmselt kestab ka siin igavesti.Õhtul kogesime taas deja vu effekti ... 3 aastat tagasi olime siin kandis juba tiirutanud ... ööbimiskoha valikuga seekord joppas hästi ... 5 tärni pauk nimeaga Marinagri - spa ja tuled ja viled!Keegi Philippo olla 10 aastat tagasi otsustanud, et mis oleks kui ehitaks endale küla, rajaks sinna hotelli ja siis kogu kupatuse ümber laseks vee sisse, et ka paadiga oleks hää koju tulla ...Spa oli õhtul küll suletud, aga me tundsime endeid ikkagi häste ... väike dinee nagu ikka ja patseerisime tehisküla vahel.


... öös on asju! Tegime väikse totalisaatori, et kes kõnnib mööda nööri "pimedusse" ja tagasi ... õnneks või kahjuks - mõttest kaugemale seekord ei jõunud. Ju siis oli liiga vähe dopingut?!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar