24. mai 2017

Kolmas päev 21.05.2017

Jooks, kohv ja päike ... need me sõbrad kolmekesi ... eriti just hommikuti.Vaieldamatult on reisi kõige "meeldivam" osa - pakkimine :)
Aga sinna punasesse kärusse meie asjad ei oleks vast ära mahtunud ... no ja see, et vidin ei paistnud meie tsiklite tagant väljagi :)


Likvideerisime ühe eelmise aasta reisivõla. Nimelt, jäi meil üks Garda järve äärne tee "kruttimata". Romet riskis küll võimaliku kriitika saamise võimalusega, aga ... ära tegime. Etteruttavalt - kriitikutel ei olnud pärast midagi halba öelda :)


Tremosine sul Garda - see põnev, käänuline tee. Väga äge!


Kui see on järjekord, siis selles järjekorras tahan mina oodata! Nimelt, see tee oli kohati niikitsas, et kahes suunas korraga ei mahtunud liikuma.

 

Kuramuse ägedad kolm miili, üles ja alla. Royalite garantii! ... või pidi see Tätte oma olema?Kolmanda päeva peatumispaik - Lido Di Jesolo. Pull värk oli see, et enne linna jõudmist, moodustus vastassuunast tulijaist ehk linnast lahkujatest no nii 10km pikkune järjekord/ummik. Ju siis keegi hoiatas (raudselt guugel, kes muu) neid meie saabumisest ette ... Aga meil oli sellest kama2


Abuu poest võis leida nii mõndagi põnevat ... aasta turundustöötaja tiitli võitja!1 kommentaar:

  1. Tremosine tee väga hea valik! Aprillis olin seal rendiautoga ja oi kuidas oleks...tahtnud olla tsikliga :)

    VastaKustuta