2. juuli 2018

23.05.2018


Bom dia, queridos amigos!

Sellise vaatega tahaks nagu ära harjuda 😊


Aga trip nõuab oma ning täna pidime Hispaaniasse tagasi jõudma …

Suuresti koosneski tänane päev ainult lenksu taga olemisest ning mõned üksikust tankimise ja tühjendamise peatustest …Pisut pakkus rahakotile rõõmu odavamad kütusehinnad …Peatus suvalises kohas, suvalises Hispaania väikekülas, suvalisel ajal … vihmapilv on veel kaugel 😊


Taavi läks uurima, et mis putka tuu om?! Olla olnud nn kaalumaja ning kui Taavi putka esisele plaadile astus, siis sai teada, et ta kaalub 0,45 euri 😊 … odav aga siiski hea teada!


Täna oli siis lõpuks see päev, kui oli vaja vihmariided tsiklikohvrite põhjast välja urgitseda …

Peatusime miskis tanklas ja selle restos pidasime plaani, et: noh, kaugele me siis täna vihmaga ka sõidame? … väike club-sandwich käras arutelu juurde küll!


Variant oli ka sinna samasse kohta ööbima jääda. Selle tankla resto teisel korrusel tegutses miski hostel vms, mida booking igal juhul ei tuvastanud. Kuna aga tsiklite parkimine oleks tähendanud seda, et igaühel tuleb vahetustega õues tsiklivalves olla, siis lõpuks otsustasime kütta mööda kiirdteed veel ca 10 kilti edasi ning ehk siiski joppab ööbimisega …


Et siis minek! … Krt, no ei meeldi need pimedad, vihmased kiirteed – kohe üldse ei meeldi!


Lõpuks öömajas, lõpuks kosutav cerveja ja bingot, strip pokerit või krt-teab-mida mängivad penskarid!Ei viitsinud pikalt seda kisa taluda ja kobisime tuttu ära … homme ikkagi kella peale minek ja puhkuse mõttes varajane äratus.
Aitäh, head ööd!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar